| 11/29/2015 - يكشنبه 8 آذر 1394
Menu

خبر

مادر شهید داود رنجبر: خانم دکتر قالیباف برای حل معضل جوانان با من به میدان آمد/قالیباف مدیری لایق و توانمند است
Created by barjasteh on 05/08/2013 12:09:37 ب.ظ

وقتی پسرم در سن پانزده سالگی شهید شد و آلبوم عکسش را در کمدش پیدا کردم بر روی صفحه اول آن تصویر حضرت امام (رضوان الله تعالی علیه)و صفحه کناری آن تصویری از نوجوانی خودش بود و زیر آن در سن 12 سالگی نوشته بود" شهید پاسدار داود رنجبر".شهدا انسان های خاصی بودند.آن ها چیزهایی را می دیدند که ما از دیدنش عاجز بودیم.


مادر شهید داود رنجبر:

خانم دکتر قالیباف برای حل معضل جوانان با من به میدان آمد/قالیباف مدیری لایق و توانمند است

           وقتی پسرم در سن پانزده سالگی شهید شد و آلبوم عکسش را در کمدش پیدا کردم بر روی صفحه اول آن تصویر حضرت امام (رضوان الله تعالی علیه)و صفحه کناری آن تصویری از نوجوانی خودش بود و زیر آن در سن 12 سالگی نوشته بود" شهید پاسدار داود رنجبر".شهدا انسان های خاصی بودند.آن ها چیزهایی را می دیدند که ما از دیدنش عاجز بودیم.

        
          به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) سعید خال معاون فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و سید صمد علوی فرمانده بسیج پایگاه شهدای گمنام به همراه جمعی از بسیجیان و کارکنان سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در ادامه سلسله دیدارهای خود از منازل خانواده های معظم شهدا به منزل شهید داود رنجبر رفتند و با پدر و مادر شهید دیدار و گفت و گو کردند.

      مادر شهید داود رنجبر در این دیدار نوع نگاه و جهان بینی شهید را تشریح کرد و گفت: شهید داود رنجبردر سال 1350 به دنیا آمد و در سال 1365 در سن پانزده سالگی شهید شد.از ابتدا حرف هایی بزرگ تر از سن و سالش می زد و معلم ما بود. همیشه در ابتدای صحبت هایش سفارش امام (رضوان الله تعالی علیه) را می کرد و می گفت پشت ولایت حرکت کنید.داود امام زاده من است. صبح ها بعد از سلام نماز و سلام به ائمه و امام حسین (علیه السلام) باید به او هم سلام کنم.

        
   مادر شهید داود رنجبر از فعالیت های اجتماعی خود برای میهمانان تعریف و تصریح کرد:شهدا بر گردن همه ما حق دارند. من هم که مادر شهیدم حق و حقوقی بر گردنم هست.من همیشه دعا می کنم و از خدا می خواهم که ما را شرمنده خون شهدا نکند.من برای موفقیت جوانان مملکتمان خیلی دعا می کنم. خودم هم به میدان آمدم تا اگر بتوانم کاری کنم. ما یک بوستانی در نزدیکی محلمان داریم که در آن معضل مواد مخدر وجود داشت و برخی جوانان در آنجا از راه به در می شدند.برای اینکه کاری کرده باشم برای کمک گرفتن به همه جا رفتم . در نهایت رفتم پیش خانم مشیر(همسر دکتر قالیباف)و ماجرا را برایش گفتم. خودش شخصا با من آمد و در آن بوستان با هم قدم زدیم و مشکلات را بررسی کردیم. کمک کرد کمیته و مجموعه ای درست شد و خدا را شکر خیلی از مشکلات حل شد.من قالیباف را دعا می کنم .مدیر لایق و توانمندی است. شاید خیلی کارهایی که می کند به شهرداری هم ربطی ندارد وظیفه نهادهای دیگر است. وظیفه بهزیستی یا وزارت بهداشت است اما به صحنه می آید و هر کاری از دستش بر بیاید انجام می دهد.

   مادر شهید داود رنجبر در پایان ضمن تشکر و تقدیر از مهندس توکلی مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) به دلیل کارهای عمرانی که انجام داده است ،پیشنهاداتی برای بهبود وضعیت رفت و آمد به قبور متبرک شهدا ارائه کرد و تلفنی با مهندس توکلی گفت و گو کرد و گفت: من در مقابل مادرانی که 2،3 یا 4 شهید دارند کسی نیستم و احساس خجالت می کنم.

      لازم به توضیح است در ابتدای این دیدار سعید خال معاون فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) به نمایندگی از مهندس توکلی ضمن اهدای سلام و درود به ارواح طیبه شهدا به خصوص شهید داود رنجبر گفت: ما همگی خود را مدیون خون شهدا می دانیم و معتقدیم اگر شهدا و خانواده های آنان نبودند ما،انقلاب و اسلام هم نبود.

print
rating
  نظرات